Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co oni tam robią jeszcze jarosław stwierdzi, że był fausz wyborczy, a jak teraz zaśpiewać rotę, czy ojczyznę wolną racz nam wrócić panie, czy ojczyznę wolną poblogosław panie i jeszcze jedno czy demokracja już wruciła?, bo w niedemokratycznym państwie wybory mogą być niedemokratyczne?,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rządy katomatołków coraz bliżej. Im żeś głupszy, tym dalej zajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest trzeba chyba być mega tępym żeby nie wiedzieć o co chodzi w artukule, pewnie u ciebie to norma modlenie się przy każdej czynności, robisz to pewnie na głos w pracy i zachęcasz pozostałych do tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam się na ochotnika. Celem artykułu było ośmieszenie osoby wyznania katolickiego, która w połączeniu z wyborem Andrzeja Dudy na prezydenta ma w gawiedzi wzbudzić strach przed katolandem i "katomatołkami", jak był łaskaw nazwać katolickich zwolenników Dudy jeden z moich przedmówców. Nic tak nie generuje ruchu na stronie tego szmatławca jak hejt na "mohery". Temat podchwytują i przeciwnicy, i zwolennicy  okazywania wiary w przestrzeni publicznej. Zaskoczyła mnie na plus wypowiedź pani z Fundacji Wolność od Religii. Widocznie nie wszyscy jeszcze mają klapki na oczach i reakcje psa Pawłowa.   Pozdrawiam i życzę miłego dnia.  
To teraz zadajmy sobie pytanie: I CO W ZWIĄZKU Z TYM? Czytam, czytam i nie wiem do czego autor zmierza. Jeśli celem było jedynie poinformowanie o zajściu - bardzo fajnie, dziękuję za informację, na przyszłość proszę sobie oszczędzić. Jeśli natomiast jest tu jakiś inny cel - BŁAGAM o naświetlnie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale ludzie kochani. Spokojnie, nie ma o co kopi kruszy. Od dawna wiadomo, iż w Kraśniku mieszkają nie tylko takie głupie ch..je, ale około 5 tys. zrównoważonych osób również ...
 
...ale ludzie kochani. Spokojnie, nie ma o co kopi kruszy. Od dawna wiadomo, iż w Kraśniku mieszkają nie tylko takie głupie ch..je, ale około 5 tys. zrównoważonych osób również ...
  Miłość i tolerancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie religijna jazda, jak pis albo kukiz dojdą do władzy. nie tylko w Kraśniku, ale w całej PL
 
Dla PiSiora prawo boże jest ważniejsze niż prawo ustanowione przez Sejm. Ma w d..pie przepisy bo częstował winem z Kany Galilejskiej.  Swoją drogą zrobić wino z wody to nie sztuka, mój ojciec robił z wody (i kilku dodatków) niezły bimber  :D
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściana wschodnia ! Wiadomo !Aż wstyd się przyznać że tam się urodziłem ,50 km. od tego Kraśnika! Ale Bóg w swej mądrości odebrał mi łaskę wiary i jestem wolnym człowiekiem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to lewactwu libneralnemu z peło przeszkadza różaniec? Bóg wam przeszkadza? To wiemy. Żarcie ośmiorniczek już się kończy. Czas pakowac manaty i przestać niszczyc Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni tam robią jeszcze jarosław stwierdzi, że był fausz wyborczy, a jak teraz zaśpiewać rotę, czy ojczyznę wolną racz nam wrócić panie, czy ojczyznę wolną poblogosław panie i jeszcze jedno czy demokracja już wruciła?, bo w niedemokratycznym państwie wybory mogą być niedemokratyczne?,
Demokracja CYCU wróciła wraz z upadkiem komunizmu i wraz z pierwszymi,wolnymi od fałszerstw wyborami prezydenckimi które pozwoliły narodowi wybrać pierwszego po Lechu nie komunistycznego nie wywodzącego się z żydokomuny  prezydenta,a stało się wszystko dnia 24 05 2015 roku. To jest data naprawdę MOCNO historyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rządy katomatołków coraz bliżej. Im żeś głupszy, tym dalej zajdziesz.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko fundamentaliści, fanatycy potrafią tak się zachować . Ciekawi mnie czy przed stosunkiem z swoją kobietą lub czy po , też odmawia modlitwę , a może tak i tak .Tacy ludzie nie powinni  być dopuszczeni do jakiejkolwiek władzy a w tym przypadku na przewodniczącego komisji.Powinien być ukarany za propagowanie alkoholizmu w szkole.  W Syrii walczą ISIS muzułmańscy, a w Kraśniku jest (przewodniczący rady) Watykański odłam . To się robi niebezpieczne!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko fundamentaliści, fanatycy potrafią tak się zachować . Ciekawi mnie czy przed stosunkiem z swoją kobietą lub czy po , też odmawia modlitwę , a może tak i tak .Tacy ludzie nie powinni  być dopuszczeni do jakiejkolwiek władzy a w tym przypadku na przewodniczącego komisji.Powinien być ukarany za propagowanie alkoholizmu w szkole.  W Syrii walczą ISIS muzułmańscy, a w Kraśniku jest (przewodniczący rady) Watykański odłam . To się robi niebezpieczne!!!!!!!!!!!!!!!
Idż z tym ofiaro do prokuratora i przestań mędolić,dość już tego mędolenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż z tym ofiaro do prokuratora i przestań mędolić,dość już tego mędolenia !!
A ty przebadaj się u psychiatry , bo masz coś pod sufitem nie po układane , tak jak ten przewodniczący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo poważny błąd, wino powinno być koszerne i myckę powinien założyć. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo poważny błąd, wino powinno być koszerne i myckę powinien założyć. :)
Wtedy by nikt nie krzyczał i nikt by problemu z tego nie robił a tak to żydostwo ma pretekst i ma co do gadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Jak zostało już wyżej napisane, stało się to po przeliczeniu głosów. Nawet jakby nie doszlo do tego zajścia to czy coś by się zmieniło? Moim zdaniem nic a nic. Najlepiej karać niewinnych ludzi którzy tak naprawdę nikomu nic złego nie zrobili, a po miastach niech grasują prawdziwi przestępcy. Wiwat ludzka logika :D   Co mają do tego policzone głosy ? Chyba nie wiesz co to jest religia i wydaje CI sie że można nia szastać i wykorzystywać nawet w miejskich szaletach przygłupie. Ciekawe co bys zrobił gdyby ktos miał flage islamska na marynarce. Nie jedz juz opłatków bo CI szkodzą
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet symboliczne ilości napojów alkoholowych nie mogą być spożywane w placówkach miejskich – zapewnia rzecznik." - więc jak wytłumaczyć fakt, że podczas imprez organizowanych przez koła emeryckie w CKiP alkohol leje się strumieniami? Przecież to także placówka miejska nadzorowana przez urząd miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż z tym ofiaro do prokuratora i przestań mędolić,dość już tego mędolenia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet symboliczne ilości napojów alkoholowych nie mogą być spożywane w placówkach miejskich – zapewnia rzecznik." - więc jak wytłumaczyć fakt, że podczas imprez organizowanych przez koła emeryckie w CKiP alkohol leje się strumieniami? Przecież to także placówka miejska nadzorowana przez urząd miasta.
KAPUCHA ??  ociec,matka też tacy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W innym mieście w jednym z lokali wyborczych przewodniczący namawiał do głosowania na Dudę w sposób nachalny, podobnie było ze skreślonymi kartami, namawiało się do odrzucania tych na Komorowskiego.  Podejrzewam, że takich komisji było więcej, pomijając już ostateczne wyniki to i tak wstyd dla tych co nie potrafią być obiektywni,  robią z siebie durniów i za to im jeszcze płacą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...